bližší informace

DŮVOD ZALOŽENÍ

Milí žáci,

důvodem, proč jsem založila náš vlastní třídní web, je ten, aby Vaše domácí studium (dále samostudium) bylo co možná nejúčinnější. Chápu, že pro Vás samostudium není jednoduchá situace, na druhou stranu máte možnost se naučit - jak si rozdělit práci, sebehodnocení, sebekontrole, cílevědomosti, práci s internetem a různými programy na PC apod. Máte možnost rozvinou svoji osobnost (zkušenosti, dovednosti, znalosti, apod.). Pokud budete úkoly plnit tak, jak si napíšeme, věřím, že to spolu zvládneme a jakmile se potkáme v lavicích, plynně navážeme na znalosti, které už znáte, zopakujete si a získáte při samostudiu. Vždyť to, co sami objevíme, se nám v hlavě mnohem lépe uloží.
Všechny informace k jednotlivým předmětům, které Vás vyučuji, najdete v příslušných složkách.

S chutí do toho!

PS: Je třeba, abyste se pravidelně připravovali, opakovali a získávali nové informace.

Nezapomeňme se chránit. Máme vyhlášený nouzový stav, který vyžaduje domácí studium. NEJEDNÁ SE O  PRÁZDNINY! To znamená, budeme se učit a připravovat doma, budeme doma s nejbližšími lidmi. Na procházku budeme chodit v co nejmenším počtu a nejlépe opravdu jen s lidmi, se kterými sdílíme jednu domácnost. Kdo můžeme, dáme přednost blbnutí na své zahradě. Neshlukujeme se s více lidmi na hřišti, fotbal můžeme trénovat i doma. Dbáme na hygienu a nosíme roušky (respirátory). Chráníme tím sebe, své blízké i okolí. Věřím, že když budeme všichni ohleduplní, budeme dodržovat vládou stanovená doporučení a nařízení, nebudeme zbytečně riskovat, tak se brzy potkáme v lavicích naší školy.

Těším se na Vás, spolu to zvládneme!